توقف توزیع بنزین سوپر در آبادان و خرمشهر

ایرنا نوشت: در حالیکه رانندگان خودروهای خارجی اروندی بیشترین متقاضیان بنزین سوپر می باشند مدتی است از ارائه سوخت سوپر در جایگاه های بنزین شهرهای آبادان و خرمشهر خبری زدودن.

بعضی از مالکان خودروهای خارجی در آبادان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گله مندی از توقف ارائه بنزین سوپر داخل جایگاه های ارائه سوخت این شهرستان اشعار داشتند: برای تهیه بنزین سوپر ناچار به هنگام مسافت ۱۱۰ کیلومتری تا مرکز استان هستیم که البته در اهواز همچنین سوخت سوپر داخل همه رله ها ارائه نمی شود.

آنان افزودند: عرضه سوخت سوپر از اردیبهشت ماه درون جایگاه های بنزین شهرهای آبادان و خرمشهر آغاز شد اما پس از چند ماه مجددا ایستا گردید.

مدیر روابط اشتراکی شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه آبادان اظهار داشت: موضوع نمایش نشدن سوخت سوپر داخل ایستگاه های سوخت مربوط بوسیله تمام کشور است و این نوع سوخت در هیچگاه جای ناحیه توزیع نمی شود.

قاسم اسدی اظهار داشت: بنزین یورو ۴ نمایش شده در جایگاه های سوخت این منطقه از دیدن کیفیت مطابق سوخت سوپر بوده و مالکان خودرو می توانند از این بنزین که تو تمامی رله های سوخت آبادان، خرمشهر و شادگان نمایش می شود بجای سوخت سوپر استفاده کنند.

گفته می شود تولید سوخت سوپر در پالایشگاههای نفت کشور متوقف شده است.

توزیع بنزین سوپر از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری درون جایگاههای سوخت آبادان و خرمشهر آغاز شد اما از ۲ ماه پیش عرضه آن متوقف شد.

مالکان خودروهای اجنبی زیادترین مشتریان سوخت سوپر می باشند.

درون پی اسکان ارائه بنزین سوپر در جایگاه های سوخت استان خوزستان، کارگران شاغل داخل پمپ بنزین ها بوسیله این بهانه که بنزین عرضه شده از کیفیت مفت برخوردار نبوده و به اتومبیل آسیب می زند، رانندگان خودروها را به ابتیاع “مکمل سوخت” انگیزش می کنند.