آنگلا مرکل بوسیله علت کرونا قرنطینه شد | مثبت شدن آزمایش ابتدایی سناتور آمریکایی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از گاردین، سخنگوی مرکل گفت صدراعظم ۶۵ ساله آلمان مدت کوتاهی پس از جلسه خبری اش تو روز یکشنبه ۳ فروردین درباره اقدامات جدید برای مقابله با پاشیدن ویروس کرونااز مثبت شدن آزمایش کرونای پزشکش خبردار شد.

بوسیله گفته این سخنگو، مرکل روز جمعه به عنوان یک اقدام احتیاطی واکسن پیاده شدن ضد ذات الریه باکتریایی (پنوموکوکی) دریافت کرده بود.

سخنگوی مرکل گفت او در روزهای آینده «آزمایش های معمول» را خواهد قسط و فعلا از خانه بوسیله کارش دنباله خواهد داد.

مرکل در کنفرانس خبری از آلمانی ها به خاطر رعایت قواعد فاصله گیری مدنی سپاس کرده وجود و تاکید کرده وجود که برای کاهش انتشار عفونت رادیکال است که افراد مشت اندک ۱.۵ متر از هم بور داشته باشند.

از طرف دیگر سی ان ان گزارش رحم آزمایش ویروس کرونا در رند پال، سناتور جمهوریخواه بطرف خانه کنتاکی آمریکا کرونا مثبت شده است.

رند پال که ابتدایی سناتور آمریکایی است که آزمایش کرونایش مثبت می شود، بر شالوده بیانیه ای در احصائیه توئیتری اش منتشر شده است، بی مدال است و حال دهش دارد و به خاطر سفرها و ملاقات های گسترده اش به عنوان یک اقدام احتیاطی آزمایش شده بود. بر شالوده این بیانیه او تاجایی که حافظه اش مدد می کند با کسی دستخوش عفونت با ویروس کرونا بوده باشد، تماس مستقیم نداشته است.

بیشتر بخوانید: تصاویر | صدراعظم آلمان تو حال معامله از سوپرمارکت